20.08.2015 1982

Літня навчально-виробнича практика на базі готельно-ресторанного комплексу «Фортеця» та турагенцій м. Умань

Студенти напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» пройшли літню навчально-виробничу практику на базі готельно-ресторанного комплексу «Фортеця», турагенцій м. Умань.

У ході практики студенти першого курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» отримали відповідні навички та знання: керування персоналом кухні, ресторану та бару; приготування, декорування та видача страв; ознайомлення з методами видачі заробітної плати офіціантам та працівникам кухні в ресторані; обслуговування клієнтів як внутрішніх, так і іноземних; знайомство з процедурою підготовки пропозиції для клієнта; приєднання до організаційної діяльності роботодавця та ін.

Студенти, що пройшли навчально-виробниче стажування у турагенціях м. Умань, вивчали досвід реалізації туру, формування туристичного пакету, специфіки роботи з клієнтами та персоналом. Студенти брали участь у роботі по встановленню необхідних ділових контактів між покупцями і продавцями товарів, сприяли купівлі і продажу групових турів і турів за системою «все включено», забезпечували належне оформлення укладених договорів і контрактів, інших необхідних документів.

Літня навчально-виробнича практика  на базі готельно-ресторанного комплексу «Фортеця» та турагенцій м. Умань

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи