29.09.2015 4769

Литовська Республіка вітає представників Уманського національного університету садівництва

У вересні 2015 року за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, Посольства Литовської Республіки в Україні, Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, Міністерства освіти і науки України реалізувався Міжнародний українсько-литовський освітній проект «Формула громадянина Європи».

Литовська Республіка вітає  представників Уманського національного університету садівництва

У проекті взяла участь доцент кафедри української та іноземних мов Світлана Каричковська.

У рамках реалізації проекту мали місце підвищення кваліфікації у м. Вільнюс (теоретичні та практичні курси), офіційні зустрічі з представниками Парламенту Литовської Республіки, Міністерства освіти і науки України Литовської Республіки, представниками неурядових організацій тощо.

Впровадження передового педагогічного досвіду у навчально-виховний процес Уманського НУС дасть змогу підвищити якість підготовки майбутніх фахівців.

Світлана Каричковська, доцент кафедри української та іноземних мов