«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!
4 червня на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся фестиваль Аграрної ліги КВН, в якому взяли участь 14 команд з усіх куточків України.
Уманський національний університет представляла команда «Made in УНУС», яка зайняла друге місце серед усіх конкурсантів і стала лауреатом Аграрної ліги серед аграрних ВНЗ України!
Команди-конкурсанти потішили своїми виступами переповнену залу ПДАА, а сюрпризом для усіх став виступ команди-студії «Manhattan» – учасників Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху».
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0593-600x-675.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0608-600x-b30.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0611-600x-b30.jpeg)
У вільний від репетицій час наші КВН-щики відвідали визначні місця Полтавщини.
Учасники команди «Made in УНУС» висловлюють щиру вдячність адміністрації університету та профспілковому комітету за підтримку.
Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування
Фотогалерея
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0708-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0593-250x180-fac.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0596-250x180-fac.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0600-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0606-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0608-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0609-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0610-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/IMG_0611-250x180-e5c.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/CrN58bZh788-250x180-fac.jpeg)
![«Made in УНУС» – срібні призери Аграрної ліги КВН!](assets/cache/images/2015/educational/liga/tR-luR-k9Js-250x180-0b4.jpeg)