04.04.2013 5117

«Ми – студенти»

Під гаслом "Ми – студенти" кафедрою обліку і аудиту 2 квітня 2013р. було проведено конкурсний відбір презентацій серед студентських груп, які навчаються за напрямом підготовки та спеціальністю «Облік і аудит».

Студентські колективи кожної академічної групи творчо та креативно підійшли до створення відео- та слайд-презентацій. У поданих матеріалах студенти відобразили цікаві моменти свого навчання в університеті, проживання у гуртожитку, відпочинку, захоплення, уподобання та відмінне почуття гумору.

Учасники та автори студентських презентацій

До складу суддівської комісії було включено:

– заступника декана з організаційної роботи С.А. Власюк (голова журі);

– завідувача навчально-методичного відділу Уманського НУС, доцента кафедри обліку і аудиту Н.А. Іванову;

– доцента кафедри обліку і аудиту Н.І. Загребельну.

Журі конкурсу: С.А. Власюк, Н.І. Загребельна, Н.А. Іванова

Сюрпризом для глядачів став спеціально підготовлений фільм про колектив кафедри обліку і аудиту. Емоційне піднесення та задоволення від побаченого отримали і студенти, і викладачі.

За підсумками рейтингового оцінювання серед одинадцяти номінантів було визначено призерів:

• І місце – 41-о (староста – Голос Тетяна, куратор – Л.В. Білявська);
  • ІІ місце – 51-о (староста – Задорожна Олена, куратор – Г.Ю. Аніщенко);
  • ІІІ місце – 32-о (староста – Стричук Неля, куратор – Г.Л. Бурляй).

Бурхливі оплески та «солодкі нагороди» знайшли своїх переможців.

Сподіваємось, що відтепер проведення таких конкурсів стане доброю традицією.

Оргкомітет конкурсу «Ми – студенти»

Кафедра обліку і аудиту