26.03.2015 4756

Ми за чисте довкілля

В рамках проведення Уманським національним університетом садівництва щорічної акції «Чисте довкілля», на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено виховний захід для студентів «Ми за чисте довкілля». Метою його проведення стало формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та до самої себе у ньому.

Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все, потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ти проживаєш.

Природа нам як рідний дім,

Вона усім як мати,

Щоб лад завжди був в домі тім,

Про це нам треба дбати.

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку в місті Умань і безпосередньо на території студмістечка та за його парканом, студенти  добросовісно забезпечують належне утримання закріпленої за ними території, прибираючи її від сміття, піску, торішнього опалого листя, бур’янистої рослинності.

Ми за чисте довкілля

Любов Коваленко, ст. викладач кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи