17.04.2014 5815

Ми – за здоровий спосіб життя! Ми – за спорт!

Увечері 15 квітня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва було людно і весело. Кращі представники чоловічого складу шести факультетів професорсько-викладацького колективу університету зійшлися у напруженій і азартній боротьбі на спортивному майданчику з волейболу. А підтримати їх прийшли колеги й представники студентства.

Учасників змагань привітала ректор університету Олена Непочатенко, яка зазначила, що «університет завжди славився своїми добрими традиціями, і спорт серед них – одна з найкращих». Олена Олександрівна побажала учасникам змагань гарної гри, а вболівальникам – приємних вражень. З побажаннями вдалих подач і легких перемог звернувся до команд й завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб, представивши головного суддю змагань – Юрія Голубєва, старшого викладача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін, майстра спорту з важкої атлетики.

Ми – за здоровий спосіб життя! Ми – за спорт!

Гра була напруженою, цікавою, несподіваною, хвилюючою. Азартність і нестримність емоцій вболівальників, зосередженість і напруженість гравців, суворість і безапеляційність суддів – ось основні емоції, які вирували під час гри.

Результатом напружених поєдинків стало наступне розподілення призових місць серед команд факультетів:

• І місце – команда факультету агрономії;
  • ІІ місце – команда інженерно-технологічного факультету;
  • ІІІ місце – команда факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • IV місце – команда факультету економіки і підприємництва;
  • V місце – команда факультету менеджменту;
  • VI місце – команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу УНУС