Миколай іде – низку свят веде!
19 грудня, на Свято Святого Миколая, у стінах одного з найславніших закладів вищої освіти України зібралася вся малеча працівників Уманського національного університету садівництва та всі охочі до див. Справжню святково-казкову феєрію присутні спостерігали в актовій залі університету.
Загальновідомо, що на 19 грудня відзначають день Святителя Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. Проте жодної різочки сьогодні на святі не спостерігалося, а от щасливий сміх і гарний настрій не оминули вбране ялиночками та прикрасами, наповнене гомінким сміхом приміщення університету. До свята долучилися і зовсім незвичні гості: сніжинки, панди, собачки, пані Зима, пані Зоря Вечорова, Ангели, Зірки… Та й вельмишановний господар вечора не запізнився ні на хвилинку, адже довелося не через снігові замети, а по зеленій траві до дітей спішити. Ба! Навіть сам Чортик прибіг на гомін і веселощі, аби розважитися та суті добрих справ в малечі допитатися.
Конкурсно-розважальна програма задовольнила смаки глядачів та учасників усіх вікових категорій: батьки з задоволенням спостерігали за щасливою малечою, яким і сісти було ніколи, адже веселощі тривали безупинно. Всі охоче співали, танцювали, читали вірші та, звісно, отримували подарунки.
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0463-600x-93a.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0496-600x-188.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0510-600x-240.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0555-600x-6dc.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0547-600x-c92.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0603-600x-0d1.jpeg)
Юні артисти, вихованці Центру культури та виховання студентів, виконували неймовірної краси хореографічні композиції, співали пісень, гралися з малечею.
Творчі колективи Центру культури та виховання студентів, спільно з профкомом університету, яким висловлюється окрема вдячність від всіх присутніх, отримали найвищу оцінку та винагороду – щасливі посмішки дітлахів, яких забрати зі свята по домівках ледь вдалося. З подарунками та гарним настроєм дітки розбіглися по фотозонах, яких було предостатньо для неймовірно чудових вражень. Зі святом вас! Миколай іде, низку свят веде!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0463-250x180-1bf.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0478-250x180-d2a.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0482-250x180-57d.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0496-250x180-57d.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0510-250x180-8dc.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0522-250x180-941.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0525-250x180-941.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0528-250x180-076.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0547-250x180-18f.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0560-250x180-18f.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0576-250x180-5ee.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0603-250x180-5ee.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0622-250x180-293.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0629-250x180-6e9.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0647-250x180-a49.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0653-250x180-23f.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0677-250x180-23f.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0686-250x180-b59.jpeg)
![Миколай іде – низку свят веде!](assets/cache/images/2019/news/mikolaj/dsc_0555-250x180-ce1.jpeg)