20.10.2014 5130

Міні-тренінг "Інтерактивні методи навчання"

Одним із засобів активізації навчально-виховного процесу є використання інтерактивних методів роботи. Завдяки ефекту новизни зростає зацікавленість студентів у навчанні.

Магістри шостого курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Уманського НУС – це не лише майбутні висококваліфіковані фахівці у зовнішньоекономічній сфері, а й, можливо, викладачі та наші колеги. Тому одним із предметів, який вони вивчають, є «Методика викладання у вищій школі».

16 жовтня 2014 р. було проведено міні-тренінг «Інтерактивні методи навчання», в рамках якого представлено та апробовано різні методи: «Ажурна пилка», «Мікрофон», «Займи позицію», що підвищують активність студентів, розкривають їх творче мислення, вміння спілкуватися, працювати в команді та приймати рішення.

За результатами тренінгу було підведено підсумки та визначено, який із методів, на думку студентів, сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Міні-тренінг "Інтерактивні методи навчання"

Юлія Зборовська,  ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД