13.11.2013 4884

Міні-тренінг «Культура і мистецтво країн світу»

Майбутні туристи знають, що перш ніж відвідати країну, необхідно вивчити культуру, яка є її візитівкою. Мистецтво є складовою частиною культури, засобом одухотворення людини та перенесення її в дивовижний світ творчості та прекрасного.

Культура та мистецтво кожної країни є унікальною. З цією метою 11 листопада на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва було проведено міні-тренінг «Культура і мистецтво країн світу» для студентів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» факультету менеджменту.

Міні-тренінг «Культура і мистецтво країн світу»

Майбутні спеціалісти та викладачі «відвідали» Китай, Японію, Росію та Мексику. Під час тренінгу всі ознайомились із красою та культурними надбаннями кожної країни, які складалися тисячоліттями: літературною спадщиною, образотворчим мистецтвом, театром, архітектурою, релігійним світоглядом та традиційною кухнею. На декілька хвилин студенти та викладачі також занурились і в музичне мистецтво.

Тепер вже достеменно відомо, що кожен із присутніх точно буде знати, які цікаві місця необхідно відвідати та що побачити, опинившись у Китаї, Японії, Росії чи Мексиці.

Ст. викладач кафедри менеджменту

зовнішньоекономічної діяльності Зборовська Ю.Л.