18.05.2015 7371

«Міс університету – 2015»

Україна славиться витонченими красунями, яким притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, сміливість, творчість, обдарованість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Саме такими рисами наділені дівчата-учасниці традиційного щорічного конкурсу краси, інтелекту та грації «МІС УНІВЕРСИТЕТУ –  2015».  Цьогоріч він відбувся за сприяння  адміністрації  Уманського національного університету садівництва, сімейно-спортивного комплексу «Амарант», піцерії «Челентано», ЗАТ «ТК Уманьхліб», спортивного клубу «Марі-Марі» та майстра-перукаря Маргарити Смірнової.

Красиві, модні, стильні дівчата університету представляли кожен його факультет:

–       лісового і садово-паркового господарства – Анастасія Онищенко;

–       інженерно-технологічний факультет – Олена Горб;

–       лісового і садово-паркового господарства – Марія Тихомирова;

–       економіки і підприємництва – Вероніка Булах;

–       економіки і підприємництва – Катерина Гаркава;

–        менеджменту – Анастасія Гуменна;

–       агрономії – Єлизавета Омельченко;

–       плодоовочівництва, екології та захисту рослин – Анастасія Мартинюк.

«Міс університету – 2015»

Кожна з них написала в анкеті, що пишається тим, що живе в Україні і тим, що вона – українка.

У першому конкурсі під назвою «Знайомство» конкурсантки повинні були дати креативну відповідь щодо обраного ними стилю одягу, аксесуарів та зачіски.

За умовами наступного конкурсу «Краса і грація» оцінювалися спортивна грація та почуття ритму учасниць.

Надзвичайно талановито дівчата розкрили свої здібності й таланти в конкурсі «Всесвіт – мій світ», завдання якого – представити обрану країну в її історичному розвитку. Глядачі мали можливість познайомитись із культурою та побутом України, Куби, Греції, Туреччини, Америки, Аргентини та Італії. На розсуд журі та споглядання глядачів красуні університету підготували чарівні пісні, кулінарні шедеври, монолог під гру на гітарі, запальне танго та пристрасний танець бачата. Саме у цьому конкурсі розкрилася багатогранність талантів учасниць, їх ерудиція та багатий внутрішній світ.

«Міс університету – 2015»

І ось настав найочікуваніший момент розважального шоу, неповторна, хвилююча мить, яка стане історичним моментом у культурно-виховному житті університету – церемонія нагородження.

«Міс університету – 2015»

Почесну місію нагородження виконав помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, який подякував спонсорам за організацію свята, Центру культури і виховання студентів, творчі колективи якого розважали своїми виступами глядачів, раді студентського самоврядування університету, а особливо учасницям, що подарували всім чудові хвилини та задоволення від виступів.

За результатами журі найкрасивіші дівчата Уманського національного університету садівництва отримали титули:

–       «Міс чарівність» – Катерина Гаркава;

–        «Міс грація» – Анастасія Мартинюк;

–        « Міс романтичність» – Єлизавета Омельченко;

–       « Міс ніжність» – Анастасія Гуменна;

–        «Міс екстравагантність» – Вероніка Булах;

–       «Міс артистичність» – Анастасія Онищенко;

–       « Міс весна» – Марія Тихомирова;

–       «Міс гармонія» –  Олена Горб;

–       «ІІ Віце-міс»  – Анастасія Гуменна;

–       «І Віце-міс» –  Анастасія Онищенко;

–       «Міс університету – 2015» –  Анастасія Мартинюк.

Корону переможниці  конкурсу «Міс університету – 2015» вручив  переможець конкурсу «Містер університету – 2015» Максим Дубчак.

«Міс університету – 2015»

Петро Борисович вручив усім конкурсанткам набір парфумів від факультетів та Почесні грамоти. Адміністратор сімейно-спортивного комплексу «Амарант» Юлія Салман подарувала учасницям сертифікати на ролером, Міс університету – сертифікат для гри в боулінг. Від  спортивного клубу «Марі-Марі» обидві Віце-міс та Міс університету отримали подарункові сертифікати. Голова ради студентського самоврядування університету Вікторія Уманчик  також вручила Міс університету Анастасії Мартинюк грошовий приз, який переможниця віддала лейтенанту 17 танкової бригади Олександру Попруженку.

«Міс університету – 2015»

Святкове дійство завершилося ліричною нотою з найкращими побажаннями ведучих:

Хай зігрівають душу вам красою

Весни тендітні пелюстки!

І розливаються джерельною водою

Кохання й щастя гомінкі струмки!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів