16.09.2015 5666

Мистецтво у житті студентів

15 вересня 2015 року на кафедрі біології Уманського НУС куратором  61-ЗГМ  групи Ларисою Розборською було проведене виховне заняття зі студентами.

Мистецтво у житті студентів

Студенти відвідали виставку живопису молодої художниці Наталії Зіняк-Кеба, що відбулася у ДІАЗ «Стара Умань».

Свої картини молода художниця пише не лише з натури, але й відтворюючи те, що дарує світ її уяви та фантазії.

Мистецтво у житті студентів

У 2009 році, перебуваючи у США, художниця виставляла свої картини в м. Лебанон, Пенсильванія. У 2014 році – учасниця Всеукраїнської Різдвяної виставки, присвяченої річниці Майдану.

За останні два роки взяла участь у трьох благодійних ярмарках на підтримку солдатів у АТО, а також двох благодійних концертах, де малювала на сцені під час концертної програми співака Сергія Львова і групи «Переплавка».

Проводила виставку завідувач науково-дослідного сектору ДІАЗ «Стара Умань» Людмила Сорокіна.

Мистецтво у житті студентів

Людмила Вікторівна розповіла студентам про життєвий шлях художниці, ознайомила з різною технікою виконання малюнку, зокрема графікою, аквареллю та олією.

Особливу увагу привернула робота «Майдан», виконана 2014 року під час подій у Києві.

Мистецтво у житті студентів

Ця виставка дуже зацікавила студентів, привернувши увагу до мистецтва та збагативши їх духовно.

В’ячеслав Яценко, студент 61-ЗГМ групи