14.03.2015 6660

Містер університету – 2015

Вже доброю традицією в Уманському національному університеті садівництва стало проведення чудових розважальних конкурсів «Міс та Містер університету».

За ініціативи Центру культури і виховання студентів, сприяння ректора університету і профспілкового комітету та спонсора сімейно-спортивного комплексу «Амарант» 12 березня проведена незабутня розважальна програма «Містер університету – 2015».

За цей титул змагалися 6 юнаків, представників від кожного факультету:

– Гуртовенко Артур – факультет лісового та садово-паркового господарства;

– Щецяк Андрій – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

– Дубчак Максим – факультет менеджменту;

– Лисенко Анатолій – інженерно-технологічний факультет;

– Лелека Володимир – факультет економіки і підприємництва;

– Мись Андрій – факультет агрономії.

Конкурсанти взяли участь у різних конкурсах, де мали змогу розкрити свій інтелект, розум, винахідливість та оригінальність.

У першому конкурсі-дефіле «Діловий стиль» учасники талановито представляли себе, акцентуючи увагу на неповторності кожної особистості.

Містер університету – 2015

Продовжив цікаву  розважальну програму конкурс під назвою «Стиляги», в якому оцінювались стильність одягу, ритмічність та манера подачі образу. Учасники виконали драйвовий рок-н-рол, показавши свої здібності з хореографії.

Містер університету – 2015

Наступний конкурс «Зірковий час» розкрив перед глядачами вміння учасників втілюватись в образ зіркових героїв у сценічному образі: був продемонстрований  зірковий калейдоскоп із улюблених героїв: Мікі Маус, Карлсон, Маска, Вовк із мультфільму «Ну, постривай!», кровожерливий вампір розвеселили глядачів.

Містер університету – 2015

В останньому турі учасники озвучили чудові вітання зі святом 8 Березня сестричкам, бабусям, мамам, жінкам-керівникам, одногрупницям та коханим, продемонструвавши їх глибокий зміст, красномовність та дикцію. Між конкурсами дарували запальні виступи глядачам учасники творчих колективів Центру культури і виховання студентів.

Містер університету – 2015

І ось настав найважливіший, довгоочікуваний момент: оголошення результатів. У різних номінаціях всі учасники були неперевершеними, найелегантнішими та найрозумнішими, але Містером та Віце-містером університету стали найкращі.

Містер університету – 2015

Помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський подякував організаторам і учасникам конкурсу та вручив почесні титули:

–       «Містер шарм» – отримав Гуртовенко Артур;

–       «Містер артистизм» – Щецяк Андрій;

–       «Містер стиль» – Дубчак Максим;

–       «Містер мужність» – Лисенко Анатолій;

–       «Містер галантність» – Лелека Володимир;

–       «Містер глядацьких симпатій» – Мись Андрій.

Віце-містером університету став студент інженерно-технологічного факультету Анатолій Лисенко, почесний титул «Містер університету – 2015»  у нелегкій боротьбі виборов студент факультету менеджменту Максим Дубчак.

Містер університету – 2015

Головний адміністратор сімейно-спортивного комплексу «Амарант» Ольга Іванова, яка представляла спонсора проведеного заходу, урочисто вручила подарункові сертифікати на роледром усім конкурсантам, а  переможці отримали індивідуальні подарунки: Віце-містер – абонемент у боулінг, Містер університету – до тренажерної зали.

Надія  Зубова, методист Центру культури і виховання студентів