26.04.2014 4636

Митне оформлення міжнародних перевезень автотранспортними засобами

24 квітня студентами 41-мз групи факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було проведено чергове засідання Дискусійного клубу на тему «Митне оформлення міжнародних перевезень автотранспортними засобами». Дана тема вивчається студентами в рамках дисципліни «Міжнародні транспортні перевезення».

На засіданні клубу студентами були розглянуті питання:

1. Класифікація транспортних засобів відповідно до УКТЗЕД.
  2. Основні терміни і поняття митного оформлення транспортних засобів. Заборони та обмеження.
  3. Митний контроль та митне оформлення транспортних засобів громадянами.
  4. Митний контроль та митне оформлення транспортних засобів суб’єктів ЗЕД  та міжнародних перевезень вантажів і пасажирів.
  5. Визначення митної вартості транспортних засобів.
  6. Нарахування податків і зборів при митному оформленні транспортних засобів.
  7. Порушення митних правил та відповідальність за них

Присутні були ознайомленні з основними умовами, правилами та особливостями митного оформлення міжнародних перевезень автотранспортними засобами, митним оформленням суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності під час перетину митного кордону, видами контролю та митними процедурами, процедурою нарахування податків та зборів при митному оформленні, відповідальністю за порушення митних правил.

Митне оформлення міжнародних перевезень автотранспортними засобами

Обговорення висвітлених проблемних питань дозволило студентам ґрунтовно ознайомитись зі складним та цікавим матеріалом. Адже знання базових основ міжнародних перевезень автотранспортними засобами є одним з основних вмінь фахівців із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Світлана Тимчук, к.е.н. доцент

кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності