01.04.2014 5590

Митний контроль міжнародних повітряних перевезень

28 березня студентами 41 мз групи факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було проведено чергове засідання Дискусійного клубу на тему «Митний контроль міжнародних повітряних перевезень». Дана тема вивчається студентами в рамках дисципліни «Міжнародні транспортні перевезення».

Митний контроль міжнародних повітряних перевезень

На засіданні клубу студентами були розглянуті питання:

1. Класифікація аеропортів. Регіональний міжнародний аеропорт.
  2. Пункт пропуску через державний кордон України.
  3. Типова технологічна схема пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобі, вантажів та іншого майна. Класифікація літальних апаратів.
  4. Митний контроль і митне оформлення повітряних суден по прибутті та при вибутті товарів, що ввозяться або вивозяться чи транзитом перетинають митну територію України.
  5. Документальне оформлення авіарейсу, митний контроль і митне оформлення запасів споживання.
  6. Історія впровадження спрощеного митного контролю. Митний контроль предметів, що переміщуються громадянами та їх декларування.
  7. Переміщення громадянами через митний кордон особистих речей.
  8. Функціонування магазину безмитної торгівлі.

В ході презентованих за допомогою мультимедійного проектора результатів досліджень студентів присутні були ознайомленні з основними умовами, правилами та особливостями митного оформлення міжнародних перевезень повітряним транспортом.

Митний контроль міжнародних повітряних перевезень

Особливо зацікавила аудиторію доповідь Василик Інни на тему «Типова технологічна схема пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобі, вантажів та іншого майна. Класифікація літальних апаратів».

Жвава дискусія з розглянутих проблемних питань сприяла досконалому ознайомленню студентів зі складним та цікавим матеріалом. Адже знання базових основ міжнародних повітряних перевезень є одним з основних вмінь фахівців із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Світлана Тимчук, к.е.н. доцент

кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності