23.10.2014 5465

Міжнародна науково-практична конференція STUDY UA

18-19 жовтня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відвідали міжнародну науково-практичну конференцію STUDY UA. Дана конференція-виставка «Освіта за кордоном» – це програми вищої та середньої освіти, мовних курсів і канікул за кордоном.

Цей захід викликав величезний інтерес у фахівців. Під час конференції були представлені різні університети та школи світу, що презентували освітні програми та заключали договори.

Тому наша кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва не могла проігнорувати даний захід, не відвідавши його і не заключити договір на майбутнє з провідними університетами світу, де зможуть стажуватися всі наші студенти.

Міжнародна науково-практична конференція STUDY UA

В перспективі ми плануємо тісну співпрацю з STUDY UA з метою забезпечити наших студентів не лише глибокими знаннями з фаху, а й пройти кваліфіковану практику за кордоном, а саме в тих країнах, де туризм та готельно-ресторанна справа мають найвищий рівень.

Наталія Парубок, методист кафедри туризму та готельно-ресторанної справи