23.11.2023 1506

Міжнародна освітня співпраця – основа високої якості освіти

Розвиток аграрного сектору національної економіки України неможливий без інновацій, особливо в аграрному секторі. Саме тому перед науковцями та здобувачами освіти стоїть завдання переходу від постіндустріального способу виробництва на інноваційний шлях розвитку - це визнана точка зору серед інтелектуальної еліти. Тож в рамках навчального-наукового проєкту програми, запропонованої партнерами із сектору аграрної освіти з університету Міссурі США, викладачі й аспіранти Уманського національного університету садівництва одержали нові перспективи у підвищенні рівня власної компетентності, переймаючи навички та нові знання у колег.

З 7 вересня по 16 листопада 2023 року відбулися заняття з розширення рамок освіти наукового загалу з огляду на  трансформаційні процеси сучасної системи вищої освіти. Таким чином представники університету Міссурі (США) та колектив Уманського НУС співпрацювали у дієвих шляхах творчого використання прогресивних ідей американського досвіду у вітчизняному освітньому просторі, зокрема в секторі агрономії. Результатом набуття інтелектуальних цінностей став не лише фонд знань колег і аспірантів - нині учасники мали нагоду отримати сертифікати, що засвідчили їх високий рівень знань, отриманих у даному курсі. Тож 22 листопада відбулася церемонія сертифікації усіх учасників науково-навчального процесу. Вітаємо колег, викладачів і аспірантів:

Наталію ПОЛТОРЕЦЬКУ, доцентку кафедри рослинництва, факультету агрономії;

В’ячеслава ЯЦЕНКА, старшого викладача кафедри рослинництва, факультету агрономії;

Ігоря КРИКУНОВА, завідувача кафедри захисту і карантину рослин, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Дмитра АДАМЕНКА, старшого викладача кафедри захисту і карантину рослин, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Ольгу ВАСИЛЕНКО, завідувачку кафедри екології та безпеки життєдіяльності, факультетк плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Оксану ФРОТЕР, старшу викладачку кафедри економіки, факультету економіки і підприємництва;

Миколу КОРОТЄЄВА, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, факультету економіки і підприємництва;

Володимира БУРХАНОВА, здобувача освіти другого (магістерський) рівня вищої освіти, 11 м-а групи, факультету агрономії;

Максима ОЛІЙНИКА, здобувача освіти другого (магістерський) рівня вищої освіти, 11 м-а групи, факультету агрономії;

Ігоря ГРОМАДСЬКОГО, здобувача освіти другого (магістерський) рівня вищої освіти, 12 м-а групи, факультету агрономії;

Сергія КРАВЦЯ, здобувача освіти другого (магістерський) рівня вищої освіти, 12 м-а групи, факультету агрономії;

Владислава КРИКУНОВА, здобувача освіти третього (доктор філософії) рівня вищої освіти, група 21-дф-зр, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Артура СТЕЦЕНКА, здобувача освіти другого (магістерський) рівня вищої освіти), група 11-мек, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Максима ДУЛЬСЬКОГО, здобувача освіти першого (бакалаврський) рівня вищої освіти, група 41-е, факультет економіки і підприємництва;

Дмитра ЗАЙЦЕВА, здобувача освіти першого (бакалаврський) рівня вищої освіти, група 41-е, факультет економіки і підприємництва.

Міжнародна освітня співпраця – основа високої якості освіти

Об’єктивною необхідністю сучасності є розвиток аграрного сектору національної економіки. Це обумовлено ​​не тільки економічними міркуваннями, а й історико-культурними умовами розвитку нашої країни.  Адже Україна має фізичний і генетичний потенціал  розвитку сільського господарства, а співпраця навчальних осередків даного сектору - найефективніший шлях розвитку довготривалих і змістовних стосунків між країнами.

Колектив Уманського НУС вітає сертифікованих колег із черговими досягненнями та бажає подальших звершень на професійному науково-освітянському шляху.