12.02.2015 5098

Міжнародна програма підвищення кваліфікації для освітян

Східно-Європейський інститут психології запрошує взяти участь у МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM, яку реалізують спільно Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція), Ягелонський університет (Польща) та Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (Польща).

Термін прийому груп: 16-23 березня та 23-30 березня 2015 року (реєстрація триває до 23 лютого 2015 року).
Тривалість програми: 8 днів. Чисельність групи: 10-12 учасників.
Місце проведення: Ягелонський університет (м. Краків, Польща), Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського (м. Краків, Польща).
Програма передбачає прослуховування та опрацювання 20 год. навчально-демонстраційних курсів від провідних польських та українських фахівців за напрямами:
  • «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;
  • «Інновації в освітньому менеджменті»;
  • «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей».