07.04.2016 4447

Міжнародна співпраця – основа успішного розвитку

5 квітня ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко взяла участь у круглому столі «Досвід співпраці аграрних вищих навчальних закладів з міжнародними організаціями щодо просвітницької роботи для малого та середнього бізнесу».

Міжнародна співпраця – основа успішного розвитку

Захід було ініційовано Міністерством аграрної політики та продовольства України та Сумським національним аграрним університетом з метою передачі досвіду співпраці вищих аграрних навчальних закладів і міжнародних організацій ФАО/ЄБРР з питань побудови ефективної передачі системи знань від науково-освітніх установ та агробізнесу.

Проведений захід вкотре довів відкритість вищих аграрних навчальних закладів до співпраці та обміну досвідом з виробничою сферою економіки, а також готовність до розширення горизонтів співробітництва, яких вимагають реформи у сфері вищої освіти України.

Прес-центр Уманського НУС