Міжнародна співпраця – важливий крок на шляху до успіху
30 жовтня в Уманському національному університеті садівництва з офіційним візитом перебувала делегація представників компаній Nepuree та Evergreen (Японія), до складу якої входили представники:
- Ichyama Mikio – президент компанії Nepuree;
- Yamashita Masateru – технолог компанії Nepuree;
- Jitozono Tetsuro – керуючий директор компанії Evergreen;
- Mishima Satoshi – радник Голови Національної науково-технологічної асоціації України з міжнародних питань;
- Віктор Івченко – голова Національної науково-технологічної асоціації України;
- Маулік Сергій – радник Голови Національної науково-технологічної асоціації;
- Роман Храмов – перекладач;
- Жанна Сокол – перекладач.
Мета візиту – співпраця в галузі садівництва, технології зберігання та переробки плодів та овочів, вирощування плодових культур.
Компанія Nepuree створена у 2008 році для структуризації і оптимізації робіт у галузі інноваційних технологій харчової промисловості. На сьогодні компанія вирощує та переробляє сільськогосподарську продукцію в пюре з використанням унікальних технологій обробки паром у безкисневому стані. В результаті у продуктах харчування зберігаються поживні речовини, запах, колір та смак без додавання штучних домішок.
Почесних гостей зустрічали представники ректорату університету; ректор Олена Непочатенко вручила гостям подарунки та запросила за стіл переговорів.
У ході зустрічі було презентовано Уманський національний університет садівництва як потужний навчальний заклад, який розширює свою географію співробітництва. Гості відвідали виставку з презентаціями досягнень кафедр та наукових шкіл, серед її експонатів – найкращі сорти яблук, зернових, садивного матеріалу. Також гостей ознайомили з технологією виробництва та зберігання сільськогосподарської продукції, вирощеної на дослідних ділянках Уманського НУС.
Представник від японської сторони президент компанії Nepuree Ichyama Mikio подякував за теплий прийом, висловив задоволення та захоплення від перебування їхньої делегації в Україні, яка зацікавила їх великим потенціалом у сфері аграрної промисловості. Президент доніс інформацію про свою компанію, що займається кораблебудуванням, створенням добрив і органічних продуктів харчування, та повідомив учасникам переговорів, що готовий вкладати інвестиції у розвиток аграрної промисловості України. Серед важливих напрямів діяльності компанії Ichyama Mikio виділив основні:
- відновлення якості ґрунтів;
- використання мікрофлори при вирощуванні овочів та фруктів;
- збереження якостей вирощеної органічної продукції.
Надзвичайну зацікавленість у членів делегації викликали фрукти, вирощені в садах університету. Президент компанії наголосив, що Україна є сильним партнером в плані вирощення продукції, яка може перероблятися в Японії.
Сторони обговорили напрямки співробітництва на майбутнє.