19.05.2016 5575

Міжнародний День музеїв очима студентів

18 травня в усьому світі відзначають Міжнародний День музеїв. У м. Умань цього дня всі бажаючі могли відвідати музеї міста безкоштовно та насолодитися надбаннями Уманського краєзнавчого музею, музею діячів літератури і мистецтва Уманщини, музею-квартири Надії Суворовцової, музею культури та побуту Уманщини, музею-ресторану «Українське село».

Студенти 1-3 курсів спеціальності «Туризм» разом з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали картинну галерею та Уманський краєзнавчий музей.

Міжнародний День музеїв очима студентів

Переможниця ІІ туру предметної олімпіади з туризму Поляніцька Анастасія зазначила: «Знання історії та пам’яток м. Умань допомогло мені вибороти перемогу під час участі в олімпіаді, яка проходила в м. Чернівці. І проведення практичних занять під час виїздів у музеї, Національні парки, до історичних пам’яток та інші подібні заходи допомагають студентам відійти від теоретичних знань і насолодитись працею фахівців у різних напрямах туризму».

Студентка першого курсу Серебринська Марина поділилась: «Мені дуже сподобалось в Уманському краєзнавчому музеї. 10 залів присвячені різним тематикам. У музеї зберігається понад 50 тис. археологічних, військово-історичних, історико-художніх, архівно-літературних, нумізматичних, етнографічних предметів. Експозиція музею знайомила нас з природою нашого краю та висвітлила історію Уманщини з найдавніших часів до сьогодення. Ми всі отримали масу задоволення».

Анастасія Поляніцька,

Марина Серебринська,