01.03.2019 5050

Молоді, талановиті, амбітні

Однією з найдавніших традицій Уманського національного університету садівництва є естетичне виховання молоді, адже фахівець, який реалізує свої таланти та здібності не лише на професійних теренах, а й у творчості чи спорті, завжди буде сповнений свіжих і цікавих ідей та здорового ентузіазму.

28 лютого в Уманській міській раді було підведено підсумки літературного конкурсу, що проводився серед молоді міста з ініціативи відділу у справах сім’ї і молоді з метою патріотичного виховання та підтримання молодіжних ініціатив. Даний конкурс проводиться не вперше, а його постійними учасниками є студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Молоді, талановиті, амбітні

От і цього року студенти згаданого факультету надіслали свої вірші для участі в конкурсі. І здобули перемогу! Адже ІІІ місце з-поміж 30 молодих поетів зайняла студентка факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Ліліана Калюжна!

Молоді, талановиті, амбітні

Вітаємо Ліліану з перемогою та бажаємо їй нових яскравих здобутків і перемог!

Прес-центр Уманського НУС