28.10.2014 4754

На кафедрі фінансів і кредиту відбувся тренінг «Розвиток страхування в Україні»

22 жовтня на базі кафедри фінансів і кредиту був проведений тренінг «Розвиток страхування в Україні», організатором якого стала старший викладач кафедри Юлія Улянич та студенти-магістри спеціальності «Фінанси і кредит».

Під час зустрічі розглядались основні види страхування, страхові ризики та їх оцінка, сучасні проблеми становлення та розвитку ринку страхування в Україні.

Студенти-магістри активно брали участь в обговоренні даної проблематики, підготували відеопрезентації про основні та нетрадиційні види страхування, становлення та розвиток страхових ринків розвинених країн світу та України, висловлювали власні пропозиції щодо ефективного розвитку страхової культури та страхового ринку України в цілому.

На кафедрі фінансів і кредиту відбувся тренінг  «Розвиток страхування в Україні»
На кафедрі фінансів і кредиту відбувся тренінг «Розвиток страхування в Україні»

Юлія Улянич, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів і кредиту