10.11.2014 4796

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

30 - 31 жовтня 2014 р. в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

У конференції взяло участь 118 учасників з 26 вищих навчальних закладів. Робота конференції відбувалася за 11 напрямами.

Її очолили видатні науковці України:

голова організаційного комітету Олена Непочатенко, ректор Уманського національного університету садівництва, д.е.н., професор;

заступники голови організаційного комітету: Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва, д.с.-г.н., професор; Наталія Вернюк, декан факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва, к.е.н, доцент; Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, д.е.н., професор; Ольга Любіцева, завідувач кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, д.геог.н., професор;

члени організаційного комітету: Сергій Сонько, завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва, д.геог.н., професор; Лариса Мармуль, завідувач кафедри економічної теорії і фінансово-економічної безпеки Одеської національної академії харчових технологій, д.е.н., професор; Надія Резнік, декан економічного факультету Київського міжнародного університету, д.е.н., професор; Валерій Пестушко, доцент кафедри країнознавства і туризму Інституту міжнародних відносин НАУ, к.геог.н., доцент.

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція є центральною подією, про що засвідчило представництво такої великої кількості видатних українських науковців.

Загалом у роботі конференції взяли участь близько 30 науковців з різних наукових інституцій України та з-за кордону (Російської Федерації). Зокрема, це представники Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Финансового университета при Правительстве Российской Федерации, Хмельницького національного університету, Вінницького фінансово-економічного університету, Мукачівського державного університету, Державного університету телекомунікацій Одеської Національної Академії Харчових Технологій, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, ПВНЗ «Європейський університет»Уманська філія, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Одеського національного політехнічного університету, Луцького національного технічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського інституту економіки і туризму, Київського національного торгівельно-економічного інституту, ДВНЗ «Запорізький національний університет», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Одеського національного економічного університету, Київського міжнародного університету, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Черкаського комерційного технікуму і т.д.

Конференція пройшла на високому науковому рівні. Всі учасники отримають сертифікати участі у науковій роботі конференції Уманського національного університету садівництва, а всі наукові доповіді будуть опубліковані.

Дякуємо всім за співпрацю!

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи