14.01.2015 5241

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

Старий Новий рік – це рідкісний історичний феномен, додаткове свято, яке вийшло в результаті зміни літочислення. Через дану розбіжність календарів ми відзначаємо два «Нових роки» – за старим і новим стилем. Таким чином, в ніч з 13 на 14 січня кожен може дозволити собі «досвяткувати» найулюбленіше свято. У Щедрий вечір щедрувальники вітають господарів дому обрядовими піснями з побажаннями миру, достатку та злагоди в оселях.

Національні традиції шанують та поважають і в Уманському національному університеті садівництва, куди завітали із святковими привітаннями вихованці дошкільного навчального закладу «Ясла-садок комбінованого типу №3», завідувач якого Наталія Матіяш. Дітки подарували присутнім радісні посмішки та позитивні емоції. Дитяча безпосередність, щирість і старанність, з якими маленькі артисти посівали, розповідали вірші приємно вразили всіх присутніх.

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

З вихованцями працюють музичний керівник Олена Демченко, вихователь Вікторія Нікіфорова тож їм велике спасибі за створення радісного настрою у колективі співробітників навчального закладу.

Ректор університету Олена Непочатенко щиро подякувала діткам та їх керівникам за подароване свято, відзначивши, що таких гостей завжди раді бачити в стінах навчального закладу, а рік новий, безумовно, буде результативним, адже веселі посівальники зарядили чудовим настроєм та позитивними емоціями співробітників на цілий рік.

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

Від керівництва університету вихованці отримали солодкі подарунки та сфотографувалися на згадку.