09.07.2014 5198

На старті вступної кампанії

Сьогодні сучасний абітурієнт ретельно обирає навчальний заклад, щоб не помилитись у виборі майбутньої професії. Саме Уманський національний університет садівництва єднає вступників з різних куточків України та дає можливість здобути якісну освіту за європейськими стандартами з використанням новітніх інтерактивних технологій та засобів навчання.

Уманський НУС готовий до вступної кампанії та 11 липня розпочинає набір абітурієнтів за такими спеціальностями та напрямами підготовки:

• Економіка підприємства
  • Маркетинг
  • Фінанси і кредит
  • Облік і аудит
  • Менеджмент організацій і адміністрування
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування
  • Агрономія
  • Плодоовочівництво і виноградарство
  • Технології закритого ґрунту
  • Селекція і генетика сільськогосподарських культур
  • Захист рослин
  • Лісове господарство
  • Садово-паркове господарство
  • Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів
  • Технологія зберігання і переробки зерна
  • Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва.

Особливо приємно відзначити  те, що в цьому році відкриті нові напрями підготовки та спеціальності, такі як:

• Управління персоналом та економіка праці (ОКР бакалавр)
  • Геодезія, картографія та землеустрій (ОКР бакалавр)
  • Насінництво та насіннєзнавство (ОКР магістр)
  • Прикладна екологія та збалансоване природокористування (ОКР магістр).

У приймальній комісії абітурієнтам нададуть необхідні консультації, швидко та злагоджено оформлять подані документи, дадуть відповіді на запитання батьків щодо спеціальностей і напрямів підготовки майбутніх фахівців.  Для зручності абітурієнтів та їхніх батьків в університеті створені комфортні умови: в затишному вестибюлі навчального корпусу організований куточок відпочинку для батьків і абітурієнтів, працює кафетерій і підготовлені кімнати в гуртожитках, які чекають на батьків та абітурієнтів з інших міст.

На старті вступної кампанії

Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу та оптимальне інфраструк­тур­не забезпечення (100% поселення у шість гуртожитків, санаторій-профілакторій «Юність», сучасна бібліотека, Центр культури і виховання, аудиторний фонд), що дає можливість Уманському НУС створити відмінні умови для навчання, відпочинку, оздоровлення та дозвілля студентів. Ці переваги дають навчальному закладу можливість залишатися лідером аграрної освіти.

На старті вступної кампанії

Ми запрошуємо до навчання в Уманському національному університеті садівництва i переконанi, що закiнчивши його, ви зможете реалiзувати значний особистий потенціал, матимете високий соціальний статус у суспільстві та гідну заробітну плату! Ми будемо раді бачити вас студентами Уманського національного університету садівництва!

Приймальна комісія університету працює щоденно, без вихідних з 8-00 до 18-00 у корпусі №4, каб. 174 за адресою м. Умань вул. Інститутська, 1.

Вичерпна інформація про вступ та умови зарахування розміщена на сайті університету.

Тел./факс приймальної комісії: (04744)  3-07-32; 0674778085; 0999299073; 0936340716.

E-mail: vstupudau@gmail.com