Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо 2014»
З 2 по 4 жовтня в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо». У заході взяли участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склала більше 18 тисяч чоловік.
Організаторами виставки виступили: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украагромаш», Федерація роботодавців України, Всеукраїнська громадська організація Українська асоціація аграрних інженерів та Кіровоградська обласна державна адміністрація.
Серед 364 компаній, що взяли участь у виставці, більшість склали вітчизняні виробники техніки та обладнання для агропромислового комплексу; найбільші в Україні компанії-дилери та дистриб’ютори сільгосптехніки, насіння та засобів захисту рослин іноземних брендів; компанії, що надають послуги у сфері АПК тощо.
У рамках роботи виставки на демонстраційному полігоні «АгроЕкспо» щодня відбувалися покази сільгоспмашин у роботі. Відвідувачі виставки змогли на власні очі оцінити роботу сучасних зразків сільгосптехніки, представлених компаніями-учасниками.
Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо» проходить щорічно. Організатори виставки проводять політику доступності цін для виробників та продавців сільгосптехніки та обладнання.
Проведення «АгроЕкспо» у центрі України, в одному з найбільших сільськогосподарських регіонів країни, робить виставку максимально доступною для відвідувачів з усіх регіонів України.
Від Уманського національного університету садівництва виставку відвідали декан інженерно-технологічного факультету Пушка Олександр, доцент Войтік Андрій, викладачі Кравченко Василь та Лісовий Іван.
Під час виставки було проведено ряд зустрічей з виробниками сільськогосподарської техніки та представниками навчальних закладів, зокрема з керівництвом Кіровоградського національного технічного університету, результати яких окреслюють подальшу співпрацю між Уманським НУС та відповідними організаціями.
Отримані виставкові матеріали будуть використовуватися в навчальному процесі та при виконанні наукових розробок кафедри процесів, машин та обладнання АПВ.