06.03.2015 4807

Нагороди спортсменів Уманського НУС поповнились новими!

З 28 лютого по 1 березня 2015 року в м. Київ під егідою Федерації гирьового спорту України відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ, в якому взяли участь і спортсмени Уманського НУС.

Чемпіонами та призерами чемпіонату України стали студенти університету:

І місце – Марчак Вадим, студент факультету менеджменту (вагова категорія + 90 кг);

І місце – Башлаєв Андрій, студент факультету агрономії (вагова категорія 90 кг);

ІІ місце – Войченко В’ячеслав, студент факультету лісового та садово-паркового господарства (вагова категорія 80 кг).

Переможці нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України.

Нагороди спортсменів Уманського НУС поповнились новими!

Завдяки наполегливій та цілеспрямованій праці спортсменів та тренерів кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін ім’я Уманського національного університету садівництва гордо звучить не тільки на чемпіонатах України, але й на міжнародних спортивних аренах.

Кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін пишається своїми вихованцями та бажає їм примножувати спортивні здобутки новими перемогами на терені спорту!