18.02.2013 5451

Налагодження співпраці з польськими вузами

На запрошення польських колег делегація Уманського національного університету садівництва у складі проректора з науково-педагогічної роботи Мостов’яка Івана Івановича та начальника відділу міжнародних зв’язків Рибчака Віталія Івановича з 4 по 8 лютого 2013 р. відвідали партнерські університети республіки Польща.

Зустріч з керівництвом аграрного університету ім. Гугона Колонтая, м. Краків

Метою візиту було встановлення партнерських відносин з вищими навчальними закладами та домовленість про співпрацю в навчальній, науковій сферах, обмін науковцями, викладачами та студентами, розробка та впровадження наукових дослідів та проектів.

Ознайомлення з науковими доробками колег з Природничого університету в м. Вроцлав

Під час робочого візиту представники УНУС відвідали аграрний університет ім. Гугона Колонтая, м. Краків, Природничий університет в м. Вроцлав, Природничий університет в м. Познань та Державну вищу школу професійної освіти в м. Гожов Великопольський.

Ділова зустріч в інституті економіки Державної вищої школи професійної освіти в м. Гожов Великопольський

Плідно проведені зустрічі заклали підґрунтя до співпраці в навчальній, науковій та культурній сферах. Досягнуто домовленості щодо проведення спільних конференцій, публікацій наукових праць, про можливість навчання в партнерських вузах для студентів Уманського НУС, виступи творчих колективів на гостинній польській землі.

Цікаво була зустріч з керівником бази практики університету м. Познань, який запропонував здобувати практичні навички сучасних технологій садівництва нашим студентам.

Ознайомлення з базою практики Природничого університету м. Познань