10.11.2016 5267

Нас об’єднала українська мова

Українська мова – душа нашого народу та відома на весь світ своєю милозвучністю.

Як відомо, запорука високоосвіченої нації – досконале володіння рідною мовою. В рамках заходів присвячених до Дня української писемності та мови, 9 листопада колектив Уманського національного університету садівництва приєднався до Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Незважаючи на похмуру погоду та щільний навчальний графік, одна з найбільших аудиторій університету була переповнена , адже у заході взяли участь студенти, аспіранти, викладачі та просто всі бажаючі.

Нас об’єднала українська мова

Під голос одного з найвідоміших філологів України, доцента Київського університету ім. Бориса Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТР «КПІ» Олександра Авраменка, який звучав на хвилях Українського радіо, аудиторія старанно виводила літери, завзято ставила необхідні розділові знаки та просто отримувала насолоду, відчуваючи єдність з цілим українським народом.

Нас об’єднала українська мова

Диктант національної єдності щороку об’єднує українців з найвіддаленіших куточків нашої Батьківщини та тих, хто перебуває далеко за кордонами України. І це дозволяє кожному відчути себе часточкою великого, нескореного народу, у якого є своя автентична, мелодійна, співуча мова.

Прес-центр Уманського НУС