Нас єднає вишиванка
Вишиванка для українців завжди мала сакральне значення, адже у кожному візерунку, у кожному хрестику, вишитому на полотні, зашифроване якесь послання, побажання та й навіть родова інформація людини, своєрідний «паспорт особи». Саме тому щорічно, у третій четвер травня, всі, хто відчуває приналежність до української нації, відзначають Всесвітній день вишиванки.
Цього року, 17 травня, Уманський національний університет садівництва вкотре приєднався до світового флешмобу: університетська спільнота одяглася у яскраві, неповторні вишиванки аби вкотре довести єдність з українцями всього світу та водночас відчути на генетичному рівні приналежність до великого українського народу.
Неповторні візерунки не лише стали свідченням автентичності, а й додавали настрою та надихали. Адже кожна розквітла на полотні троянда чи химерний візерунок у сплетінні вишивки має своє значення, сформоване віковою мудрістю народу. Кожен стьожок – це пронизаний досвідом поколінь код, що на генетичному рівні доносить нам необхідну інформацію, спонукаючи до розвитку та даруючи позитивні емоції. Тож у момент, коли людина одягає вишиванку, її посмішка стає щирішою і яскравішою, думки – світлими і летючими, мова – милозвучною та насиченою, рухи – чіткими та впевненими, а життя – неповторним і сповненим змісту.
А відтак не дивно, що головний посил, який відчув університетський загал, прийшовши цього дня до навчального закладу у вишиванках – це прагнення миру, свободи та незалежності. І в цьому українці є одним з найцілеспрямованіших народів світу.
Тож одягаймо, українці, вишиванки, адже у них – вікова мудрість предків і незгасиме прагнення всіх поколінь до мирного, квітучого життя на рідній, благословенній Богом, українській землі!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1070-250x180-73e.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0944-250x180-c8c.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0950-250x180-3b8.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0952-250x180-a1c.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0956-250x180-ea1.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0960-250x180-ab8.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0964-250x180-23d.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0967-250x180-299.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0973-250x180-820.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0974-250x180-3bb.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0980-250x180-920.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0982-250x180-f19.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0987-250x180-c9a.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_0997-250x180-e8f.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1000-250x180-4c6.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1002-250x180-00f.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1004-250x180-39a.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1008-250x180-2db.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1012-250x180-f87.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1014-250x180-313.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1019-250x180-667.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1021-250x180-808.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1024-250x180-cec.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1027-250x180-d99.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1029-250x180-2c7.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1033-250x180-bdc.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1019-250x180-667.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1036-250x180-620.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1038-250x180-80f.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1042-250x180-3f2.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1045-250x180-a4c.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1050-250x180-0d5.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1054-250x180-8ec.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1059-250x180-7cb.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1061-250x180-5d3.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1064-250x180-a64.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1073-250x180-041.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1074-250x180-c64.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1079-250x180-7a8.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1084-250x180-8ab.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1086-250x180-284.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1092-250x180-97b.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1095-250x180-17a.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1101-250x180-19d.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1107-250x180-13d.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1111-250x180-1f4.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1115-250x180-a4b.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1123-250x180-41e.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1131-250x180-165.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1125-250x180-a70.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1134-250x180-700.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1136-250x180-cc2.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1142-250x180-363.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1150-250x180-9a7.jpeg)
![Нас єднає вишиванка](assets/cache/images/2018/News/vishivanka/IMG_1153-250x180-0ea.jpeg)