Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»
19-21 листопада 2015 року в м. Києві відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». В центрі уваги роботи конференції були проблеми вищої школи. На конференції були присутні науковці з України, Польщі та Сполучених Штатів Америки.
На пленарному засіданні в Міжнародному конгрес-центрі «Український Дім» виступили: професор, член-кореспондент НАПН України Михайло Степко, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН Іван Бех, професор Поморської академії (м. Слупськ, Польща) Ірина Суріна, директор видавничого дому Elsevier S&T Марат Фатхуллин (США) та ін. Цікавим для вітчизняних колег виявився досвід реформування освіти в Польщі.
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/2-600x-e2d.jpeg)
Значний інтерес викликала доповідь професора Інституту педагогіки Гданського університету Звездислави Янішевської про зміни польської системи освіти у зв’язку з ідеями демократизації вищої школи.
У рамках X Міжнародної наукової-практичної конференції відбувся тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг».
Тренінг-марафон – це демонстрація роботи практичних психологів, бізнес-тренерів, коучерів, громадських тренерів та фахівців з освітнього тренінгу.
Тренінг-марафон – це демонстрація новітніх напрямів, підходів та методів тренінгової роботи.
Тренінг-марафон – це можливість набути новий досвід, віднайти колег та однодумців, відкрити нові перспективи власного професійного зростання.
Також учасники конференції мали змогу відвідати майстер-класи, work-shops, тренерські майстерні, демонстраційні заняття.
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/1-600x-4d2.jpeg)
На завершення тренінг-марафону всі учасники отримали сертифікати.
Наталія Комісаренко,
доцент кафедри української та іноземних мов
Фотогалерея
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/1-250x180-22f.jpeg)
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/2-250x180-bc2.jpeg)
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/3-250x180-ca9.jpeg)
![Наукова конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»](assets/cache/images/kafedri/langs/naukova-konferenciya-v-Kiyevi/4-250x180-70a.jpeg)