11.10.2023 1596

Науковці Уманського НУС відвідали Університет Короля Хуана Карлоса у Мадриді в рамках проєкту Erasmus+

З 2 по 6 жовтня делегація науковців Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором Оленою НЕПОЧАТЕНКО відвідали Університет Короля Хуана Карлоса у Мадриді (Іспанія) у рамках DEFEP Project Erasmus+ KA2 «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці».

Головною метою візиту було дослідження використання медіаресурсів під час дистанційної освіти.

У рамках навчального візиту науковці університету садівництва ознайомилися з особливостями організації та перебігом дистанційної освіти в Університеті Короля Хуана Карлоса (Мадрид, Іспанія), про які розповіли проректор з питань трансформації та цифрової освіти Cesar Caceres, директор Центру освітніх інновацій та цифрового навчання Jaime URQUIZA та професор університету Clare CANNON. Також викладачі Університету Короля Хуана Карлоса щедро поділилися своїм багатим досвідом використання педагогічних і технічних інструментів у дистанційній освіті.

Ще одним набутим цікавий досвідом стало вивчення роботи Міжнародного університету Ла-Ріохи UNIR. Університет онлайн-освіти – це заклад, відомий новаторськими методологіями онлайн-навчання. Учасники проєкту мали унікальну можливість ознайомитися з методологією й інноваційними інструментами, які використовує UNIR. Обмін ідеями та досвідом був насиченим і повчальним, слугуючи каталізатором для інновацій. Корисним був і візит до Центру для навчальних інновацій та діджитал освіти URJC, де створюється відео та кіноконтент для навчального процесу.

Команда Уманського національного університету садівництва дякує Університету Короля Хуана Карлоса та учасникам проєкту DEFEP Project Erasmus+ KA2 «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці». Цей обмін сприяє розвитку якісної дистанційної освіти в умовах нинішніх викликів.

Робота в рамках проєкту DEFEP Project Erasmus+ KA2 «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» триває і вже 9 жовтня представники університету садівництва почали знайомство з досвідом Університету Палермо.