08.04.2016 5042

Науковці Уманського НУС – члени науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2016 року № 375 «Про затвердження персонального складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України» (http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/5392-) до складу науково-методичних комісій (підкомісій) ввійшли науковці Уманського національного університету садівництва:

Нестерчук Юлія Олександрівна – декан факультету економіки і підприємництва (Науково-методична комісія з бізнесу, управління та права (076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність);

Щетина Сергій Васильович – декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії (203 Садівництво та виноградарство);

Заморський Олександр Олександрович – декан факультету лісового і садово-паркового господарства (Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії (206 Садово-паркове господарство);

Полторецький Сергій Петрович – професор кафедри рослинництва (Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії (201 Агрономія);

Яновський Юрій Петрович – завідувач кафедри захисту і карантину рослин (Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії (202 Захист і карантин рослин);

Шлапак Володимир Петрович – завідувач кафедри лісового господарства (Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії (205 Лісове господарство).

Основними завданнями Науково-методичної комісії (підкомісії) сектору вищої освіти є:

- розробляти стандарти освітньої діяльності та стандарти вищої освіти;

- надавати рекомендації та пропозицій до переліку галузей знань і спеціальностей;

- надавати консультативну допомогу в галузі організаційно-методичного забезпечення освіти, впровадження нових освітніх технологій і методів навчання, інноваційних освітніх та інформаційних технологій, дистанційної освіти, освіти впродовж життя, визнання неформального та інформального навчання тощо.

Щиро вітаємо наших викладачів із призначенням і бажаємо активної праці задля забезпечення якісного освітнього процесу в Україні.

Науково-педагогічний колектив університету