13.11.2013 5306

Науковці Уманського НУС гідно представили навчальний заклад на Міжнародній конференції

5-8 листопада в м. Київ відбулась Міжнародна конференція "Гумати − як засіб підвищення рентабельності вирощування сільськогосподарських культур", організована ТОВ "Агротехносоюз", Україна та «HuminTech», Німеччина.

У доповіді провідного агронома-дослідника ТОВ "Агротехносоюз" Дмитра Козаренка було представлено результати досліджень із використання гумусового препарату "Фульвітал+" у посівах сільськогосподарських культур, у тому числі – науковців кафедри хімії Івана Жиляка та Валерія Світового з впливу препарату на продуктивність кукурудзи та соняшнику, які виконувались у 2013р. в Уманському НУС.

Як зазначили Іван Жиляк та Валерій Світовий, виконані дослідження засвідчили позитивний вплив препарату на біологічні показники та урожайність соняшника і кукурудзи, тому є всі підстави до рекомендації його щодо впровадження у виробництво. Дослідження науковців Уманського НУС отримали гідну оцінку під час обговорення доповідей.

Завідувач кафедри хімії доцент Іван Жиляк

Старший викладач кафедри хімії Валерій Світовий