23.10.2015 4896

Науковці Уманського НУС приймали вітання від Уманської міської ради

Чергова апаратна нарада Уманської міської ради, яка відбулася 23 жовтня, розпочалася із привітання та нагородження Почесними грамотами та подяками кращих працівників різних сфер господарювання міста.

За дорученням в.о. міського голови Олександра Цебрія вручала нагороди заступник міського голови Людмила Кирилюк.

Науковці Уманського НУС приймали вітання від Уманської міської ради

Заступник декана факультету агрономії з виховної роботи, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС Олена Черно нагороджена Почесною грамотою за активну роботу щодо реалізації Концепції з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, вивчення національної культурної спадщини, підтримку творчих колективів художньої самодіяльності та з нагоди ювілею від дня народження.

Науковці Уманського НУС приймали вітання від Уманської міської ради

Колектив Уманського НУС приєднується до щирих привітань та бажає Олені Дмитрівні життєвих перемог, творчих вершин та здійснення всіх професійних планів.

Надія Зубова, редактор редакційно-видавничого відділу

Фото Олега Черноусько