16.10.2013 4431

Науковці Уманського НУС відвідали VІ Міжнародний Форум «Комплексне забезпечення лабораторій

Рада молодих учених та науковці Уманського НУС взяли активну участь у VІ Міжнародному Форумі «Комплексне забезпечення лабораторій», що проходив у м. Київ.

Головною метою заходу було ознайомлення учених, аспірантів, докторантів з новими зразками лабораторного обладнання, техніки, реактивів тощо й обговорення з представниками фірм-виробників можливості проведення аналізів на новітньому лабораторному обладнанні, адже це є запорукою одержання високоточних даних.

Відвідини Форуму стануть новим етапом у розвитку наукових досліджень в Уманському НУС та сприятимуть виведенню їх на ще вищий рівень.

Уманський національний університет садівництва нагороджено дипломом «За активну участь» за результатами роботи VI Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій»