15.11.2013 4841

Науковці університету на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища»

7–9 листопада 2013 року у Рівненському державному гуманітарному університеті (м. Рівне) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища».

У роботі конференції взяли участь науковці провідних вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, національних природних парків, обласних і міжрайонних управлінь водного господарства України та представники наукової громадськості Білорусі.

Роботу конференції відкрили: Постоловський Р.М. – кандидат іст. наук, професор, ректор Рівненського державного гуманітарного університету; Поніманська Т.І. – кандидат пед. наук, професор, проректор з наукової роботи Рівненського державного гуманітарного університету; Корецький М.Х. – доктор наук з державного управління, професор, в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування.

З вітальним словом виступає доктор наук з державного управління, професор, в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування М.Х.Корецький.

У доповідях на пленарному та секційних засіданнях були висвітлені екологічні проблеми та їхнє вирішення при переході до сталого розвитку, проблеми басейнових систем та морських акваторій, геоекологічний стан мінерально-сировинних ресурсів, екологічні проблеми земельних ресурсів, проблеми збереження біорізноманіття, питання загальної біології та радіобіології, проблеми моніторингу довкілля, стан ландшафтних систем.

Питання реформування екологічної освіти в контексті сталого розвитку висвітлює  в.о. директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, доктор с.-г наук, професор, завідувач кафедри екології Національного університету водного господарства та природокористування М.О.Клименко.
Питання реформування екологічної освіти в контексті сталого розвитку висвітлює в.о. директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, доктор с.-г наук, професор, завідувач кафедри екології Національного університету водного господарства та природокористування М.О.Клименко.

На конференції з доповіддю «Полезахисні лісові насадження Уманського національного університету садівництва» виступив доцент кафедри лісового господарства Уманського НУС М.В. Шемякін. Також представила результати досліджень з продуктивності вегетативно розмножуваних підщеп яблуні за різних режимів зрошення та субстрату для підгортання аспірантка УНУС Н.А. Прокопенко.

Про полезахисні лісові насадження Уманського Національного університету садівництва доповідає доцент кафедри лісового господарства Уманського НУС М.В. Шемякін.
Учасники конференції (зліва – направо): М.О. Клименко, Д.В. Лико, М.В. Шемякін.

Підсумком роботи конференції стало прийняття резолюції, у якій висвітлено основні шляхи подолання екологічних проблем.

Доцент кафедри лісового господарства Шемякін М. В.