Науковці університету на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища»
7–9 листопада 2013 року у Рівненському державному гуманітарному університеті (м. Рівне) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища».
У роботі конференції взяли участь науковці провідних вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, національних природних парків, обласних і міжрайонних управлінь водного господарства України та представники наукової громадськості Білорусі.
Роботу конференції відкрили: Постоловський Р.М. – кандидат іст. наук, професор, ректор Рівненського державного гуманітарного університету; Поніманська Т.І. – кандидат пед. наук, професор, проректор з наукової роботи Рівненського державного гуманітарного університету; Корецький М.Х. – доктор наук з державного управління, професор, в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування.
У доповідях на пленарному та секційних засіданнях були висвітлені екологічні проблеми та їхнє вирішення при переході до сталого розвитку, проблеми басейнових систем та морських акваторій, геоекологічний стан мінерально-сировинних ресурсів, екологічні проблеми земельних ресурсів, проблеми збереження біорізноманіття, питання загальної біології та радіобіології, проблеми моніторингу довкілля, стан ландшафтних систем.
На конференції з доповіддю «Полезахисні лісові насадження Уманського національного університету садівництва» виступив доцент кафедри лісового господарства Уманського НУС М.В. Шемякін. Також представила результати досліджень з продуктивності вегетативно розмножуваних підщеп яблуні за різних режимів зрошення та субстрату для підгортання аспірантка УНУС Н.А. Прокопенко.
Підсумком роботи конференції стало прийняття резолюції, у якій висвітлено основні шляхи подолання екологічних проблем.
Доцент кафедри лісового господарства Шемякін М. В.
Фотогалерея
![З вітальним словом виступає доктор наук з державного управління, професор, в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування М.Х.Корецький.](assets/cache/images/kafedri/lisove/rivne/1-250x180-f09.jpeg)
![Питання реформування екологічної освіти в контексті сталого розвитку висвітлює в.о. директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, доктор с.-г наук, професор, завідувач кафедри екології Національного університету водного господарства та природокористування М.О.Клименко.](assets/cache/images/kafedri/lisove/rivne/2-250x180-f09.jpeg)
![Про полезахисні лісові насадження Уманського Національного університету садівництва доповідає доцент кафедри лісового господарства Уманського НУС М.В. Шемякін.](assets/cache/images/kafedri/lisove/rivne/3-250x180-f09.jpeg)
![Учасники конференції (зліва – направо): М.О. Клименко, Д.В. Лико, М.В. Шемякін.](assets/cache/images/kafedri/lisove/rivne/4-250x180-f09.jpeg)