21.02.2014 5760

Наукове стажування у Вроцлавському Природничому Університеті

Вдалині від трас, на берегах мальовничої річки Одри, розкинулось прекрасне місто Вроцлав. Його неповторний образ виник в процесі злиття різних культур, які змінювалися в цьому чудовому місті разом зі зміною його завойовників. І донині в місті можна спостерігати відгомони всіх епох, дух яких зберігся в японському саду, церкві Святої Ельжбети, Аулі, будинках Яся і Малгосі.

Наукове стажування у Вроцлавському Природничому Університеті

Саме у цьому місті в Інституті Економічних та Суспільних Наук Вроцлавського Природничого Університету з 7.01.2014 по 7.02.2014 проходила наукове стажування викладач кафедри фінансів і кредиту та працівник відділу міжнародних зв’язків Уманського національного університету садівництва Оксана Кіфоренко. Метою стажування було удосконалення професійних навичок відповідно до сучасних європейських стандартів, ознайомлення із методами роботи європейських інституцій та перебігом навчального процесу у Вроцлавському Природничому Університеті.

Наукове стажування у Вроцлавському Природничому Університеті

Під час проходження стажування викладач нашого університету зустрілася з деканом Природничо-Технологічного Факультету др. габ., проф. Адамом Шевчуком та керівниками інших підрозділів вищезгаданого університету, на яких обговорювалися шляхи співпраці між нашими університетами, подальший обмін викладачами, аспірантами та студентами, відмінності у функціонуванні української та польської систем вищої освіти.

Оксана Кіфоренко активно включилася у наукову та дидактичну діяльність Природничо-Технологічного Факультету: відвідувала наукові семінари, лекції та практичні заняття з дисциплін, які викладаються в Інституті та брала участь у роботі комісій із захисту дипломних робіт. Відгукнувшись на запрошення колег із Вроцлавського Природничого Університету, познайомилася з роботою  Бюро Проектів і Фондів ЄЕС, Відділу Інформації, Промоції та Рекрутації, Відділу до Справ Студентських, Відділу Міжнародної Співпраці, бібліотеки Природничо-Технологічного Факультету та інших відділів Вроцлавського Природничого Університету. На прохання польських колег прочитала ряд лекцій і практичних занять.

Наукове стажування у Вроцлавському Природничому Університеті

Незабутні враження залишив візит на дослідно-дидактичну станцію по вирощуванню овочів та декоративних рослин Вроцлавського Природничого Університету у Псарах.

Окрасою стажування стало відвідання Новорічного концерту під патронатом Ректора Вроцлавського Природничого Університету др.габ., проф. Романа Колача, під час якого виступила відома польська співачка Ганна Банашак.

Наукове стажування у Вроцлавському Природничому Університеті

На знак дружби і вдячності між університетами Оксана Кіфоренко передала польським колегам запрошення керівництва Уманського НУС на участь у конференціях, які проводитиме університет садівництва.