09.06.2015 5046

Наукові доповіді майбутніх фахівців

5 червня 2015 року студенти 21-зр групи Уманського НУС підготували відкрите заняття з дисципліни «Родентологія» під керівництвом асистента кафедри захисту і карантину рослин Слонь А.С.

Наукові доповіді майбутніх фахівців

Студенти, які навчаються за спеціальністю «Захист рослин», вивчають багато цікавих дисциплін, проводять заняття не тільки в аудиторіях, а й на дослідних ділянках, плодових і ботанічних садах.

Родентологія – це наука, яка вивчає гризунів, їх життєдіяльність, шкідливість та користь для сільського господарства і людства.

Студенти підготували наукові доповіді, спостерігали за об’єктами доповідей у природі, запропонували заходи для обмеження чисельності найбільш шкідливих видів. Всі доповіді були висококваліфікованими, актуальними та мали новизну у сучасних дослідженнях.

Найкращі доповіді підготували Богомаз Юля, Поліщук Таня, Фелоненко Вікторія та Гуржій Альона.

Наукові доповіді майбутніх фахівців

Студенти, які навчаються лише на 2 курсі,  відповідально поставились до завдання, відповідали на питання аудиторії та добре володіли матеріалом.

Наукові доповіді майбутніх фахівців

Сучасні студенти такі заняття практикують все частіше, вони готуються до самостійної роботи в агропромислових комплексах та господарствах, стають висококваліфікованими спеціалістами, готовими до будь-яких випробувань.

Анна Слонь, асистент кафедри захисту і карантину рослин