16.11.2015 4635

Наукові напрацювання вчених-математиків УНУС гідно представлені міжнародній науковій спільноті

Кафедра математики і фізики є однією з найстаріших кафедр університету, що займається фундаментальними дослідженнями. Наукові інтереси вчених кафедри зосереджені на вирішенні та розв’язанні багатьох наукових питань, серед яких «Дифеоморфізми ріманових та афіннозв’язних просторів». Керівником даної наукової тематики є завідувач кафедри математики і фізики, кандидат фізико-математичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Володимир Березовський.

В останні роки ним опубліковано більше десяти наукових праць, що входять до наукометричних баз цитування Scopus, Web of Science й ін. Проте знаковим став вихід у співавторстві міжнародної монографії «Диференціальна геометрія», до якої увійшов значний доробок вченого і його відкриття, зокрема, низка теорем та рівняння Мікеша-Березовського.

Бажаємо Володимиру Березовському подальших творчих успіхів, а всім науковцям університету наслідувати приклад.

Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності