21.04.2015 4809

Наукові видання міжнародного рівня

Молодий колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи активно займається науковою роботою. Так у квітні 2015 року вийшов науковий посібник видавництва Palmarium Academic Publishing (торговая марка: OmniScriptum GmbH & Co. KG; Heinrich-Böcking-Str. 6-8,
66121, Saarbrücken, Germany) з організації сільського зеленого туризму в Україні. Авторами є д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму та ГРС Людмила Транченко, к.е.н., доценти кафедри Світлана Тимчук та Людмила Нещадим.

Основні тенденції розвитку, проблематика сільського зеленого туризму в нашій країні, акценти на перспективні національні рекреаційні атракції – це основа посібника.  Він вже є значимою допомогою для студентів напрямку «Туризм» при вивченні ряду дисциплін.

Наукові видання міжнародного рівня

Колектив кафедри туризму