29.04.2015 4524

Науковий досвід студентів

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. на базі Луцького національного технічного університету було проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Участь в олімпіаді взяли 88 учасників із 45 вишів, серед переліку яких і Уманський національний університет садівництва.

Під час проходження олімпіади студенти мали можливість, отримавши слушні поради досвідчених викладачів, розвинути і реалізувати свої професійні здібності, підвищити якість професійної підготовки, активізувати навчально-пізнавальну діяльність і досягнути синергічного ефекту в освоєнні навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Уманський національний університет садівництва гідно представила студентка 52-мм групи факультету менеджменту Ангеліна Атаманюк і за результатами олімпіади була нагороджена грамотою у номінації «За високий рівень теоретичної підготовки».

Науковий досвід студентів

Вітаємо Ангеліну з отриманням грамоти і бажаємо подальших успіхів у навчально-науковій роботі.

Науковий досвід студентів

Лілія Кустріч, доцент кафедри менеджменту організацій