29.01.2014 4590

Науковий гурток зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Важливою умовою формування висококваліфікованого фахівця є вміння збирати та аналізувати інформацію і робити відповідні висновки й пропозиції. З цією метою студенти беруть участь у наукових гуртках, де обговорюються їх дослідження відповідно до тематики дипломної роботи.

28 січня 2014 р. за участю студентів 3-5 курсів факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та викладачів кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Зовнішньоекономічна діяльність України: проблеми та перспективи» у другому семестрі. У процесі роботи розглядались та обговорювались доповіді на теми:

1. «Перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» (автор – студентка 41-з групи Василик Інна);

2. «Основні види стратегій виходу підприємств на зовнішній ринок» (автор – студентка 51 зс групи – Кирилюк Світлана);

3. «Антикризова політика як один із основних засобів покращення зовнішньоекономічної діяльності підприємства» (автор – студентка 52 зм групи Гнатюк Оксана);

4. «Удосконалення маркетингового управління зовнішньоекономічною діяльністю в Україні» (автор – студент 51 зс групи Колеснік Ярослав);

5. «Напрями підвищення конкурентоспроможності продукції аграрних підприємств України на зовнішніх ринках» (автор – студентка 52 зм групи Джугостранська Альона).

Науковий гурток зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Доповіді супроводжувались жвавими дискусіями з присутніми викладачами та студентам.

За матеріалами Юлії Зборовської,

керівника студентського наукового гуртка кафедри менеджменту ЗЕД