15.11.2013 5599

Науковий гурток «Зовнішньоекономічна діяльність України: проблеми та перспективи»

Зовнішньоекономічна діяльність, в умовах євроінтеграційних процесів в Україні, є перспективним напрямом розвитку для підприємств усіх галузей. Сфера зовнішньоекономічних відносин потребує додаткових знань та досліджень, пов’язаних із відсутністю необхідного досвіду у вітчизняних суб’єктів підприємництва.

12 листопада відбулося засідання наукового гуртка «Зовнішньоекономічна діяльність України: проблеми та перспективи», яке також приурочувалось до Всесвітнього дня якості. Було заслухано доповідь студентки 41 з групи Побережної Ірини на тему: «Аспекти конкурентоспроможності підприємства в умовах розвитку зовнішньоекономічної діяльності» та студенток 51 зс групи: Матвяєнко Яни на тему: «Іноземні інвестиції як передумова соціально-економічного розвитку країни», Моргачової Наталії на тему: «Формування експортного потенціалу підприємств АПК», Дремлюк Анни на тему: «Формування міжнародної маркетингової стратегії», Марченко Інни на тему: «Стратегія управління якістю та конкурентоспроможністю плодоовочеконсервної продукції ТОВ «Мошурівський консервний завод» та Хитрик Зоряни на тему «Методи проведення управління змінами в зовнішньоекономічній діяльності підприємства».

В процесі обговорення серед викладачів кафедри менеджменту ЗЕД та студентів відбувалися жваві дискусії щодо основних проблем зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних підприємств та шляхів їх розв’язання, перспектив її розвитку із врахуванням поглиблення взаємовідносин України із країнами Європейського Союзу.

керівник наукового гуртка,к.е.н.

ст. викладач кафедри менеджменту