09.12.2013 5165

Науковий семінар «Менеджмент – ключ до успіху»

5 грудня 2013 року на засіданні наукового семінару «Management – the key to success», організованованому викладачами кафедри менеджменту організацій, відбулася презентація науково-дослідних проектів студентами 3 курсу факультету менеджменту.

Мета заходу – обговорити та закріпити усвідомлення того, що ефективний менеджмент – це ключ до успіху. Це підтверджують і результати багаторічної успішної діяльності всесвітньовідомих компаній. Вони досягли вершин бізнесу завдяки ефективному управлінню на основі наукових знань, практичного досвіду, запровадження «ноу-хау». Саме про це йшлося в доповідях учасників наукового семінару.

Науковий семінар «Менеджмент – ключ до успіху»

Тож студенти в черговий раз усвідомили те, наскільки важливим є оволодіння знаннями з менеджменту у їх майбутній професійній діяльності.

Марина Гоменюк, доцент кафедри менеджменту організацій

Любов Коваленко, викладач кафедри менеджменту організацій