12.08.2015 5234

Науково-агрономічна практика

У студентів ІІ курсу факультету агрономії  розпочалась науково-агрономічна практика. Ще на початку навчального року переважна більшість  студентів визначилась з темами майбутньої дипломної роботи, які є складовою частиною науково-дослідної роботи випускових кафедр і направлені на удосконалення технології вирощування основних сільськогосподарських культур.

Безпосередньо дипломники кафедри агрохімії і ґрунтознавства проводять дослідження як у тривалому ( з 1964 р.) стаціонарному  польовому досліді кафедри, так і двох інших  стаціонарних дослідах. Експериментальні та теоретичні дослідження виконуються згідно з тематичними планами кафедри  (№ держреєстрації 0101U004495 та НТП “Родючість ґрунтів” – 03.04 МВ/30-96). Керівник дослідів професор Г.М. Господаренко.

Науково-агрономічна практика

Під час проходження практики студенти мають змогу вивчити вплив  удобрення на реалізацію генетичного потенціалу нових сортів пшениці озимої, беруть участь у відборі та структурному аналізі рослин пшениці озимої та ярої, ячменю ярого, тритикале, гороху, проводять необхідні обліки та спостереження за ростом і розвитком рижію, буряку цукрового, сої, кукурудзи, конюшини, а також вивчають вплив різних норм і систем удобрення, в т.ч. біологічного спрямування та хімічних меліорантів, на агрохімічні та агрофізичні показники ґрунту.

Науково-агрономічна практика

Олена Черно, доцент кафедр агрохімії і ґрунтознавства