18.09.2015 4603

Науково-дослідна робота для студентів кафедри маркетингу

16 вересня 2015 року на кафедрі маркетингу Уманського НУС проводився день науково-дослідної роботи для студентів 2-5 курсів спеціальності «Маркетинг». Було затверджено план науково-дослідної роботи на І семестр 2015-2016 навчального року, згідно з яким студенти братимуть участь у роботі наукового гуртка та працюватимуть  із дипломними керівниками відповідно до затвердженого графіка.

Розглянуто організаційні питання, обрано старосту та заступників старости студентського наукового гуртка. Старостою стала Зоряна Гайдай, студентка 41-ма групи, заступниками – Олександр Кецкало (51-ма група), Денис Власюк (31-ма група) і Ірина Калашник (21-ма група).

Затверджено теми дипломних робіт для студентів 5 курсу.

Науково-дослідна робота для студентів кафедри маркетингу

Студентам 2-4 курсів запропоновано узгодити теми наукових досліджень відповідно до теми науково-дослідної роботи кафедри.

Ірина Корман, викладач кафедри маркетингу