06.04.2015 4747

Навчайтесь з посмішкою!

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС до Дня сміху влаштували веселощі в навчальному корпусі. Студентське життя – це не тільки навчання, а й веселощі, жарти і розваги. Адже з посмішкою і наука краще.

В цей день актив факультету влаштував для всіх студентів справжнє свято. Студенти читали скоромовки з перепонами, розмальовували обличчя, виступали із комедійними монологами та співали пісні.

Навчайтесь з посмішкою!

Свято пройшло весело і щиро, задоволення отримали і студенти, і викладачі. Такі заходи стали традицією в університеті, адже крім навчання, треба мати час і для розваг.

Навчайтесь з посмішкою!

Анна Слонь, заступник декана із виховної роботи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин