23.10.2014 5334

Навчальна практика студентів факультету менеджменту

Навчальна практика студентів є обов’язковою складовою навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. Під час навчальної практики студенти отримують додаткові знання, уміння і навички, ознайомлюються з методами набуття знань з фаху, визначають коло питань, якими вони повинні оволодіти під час навчання в університеті і які потрібні в майбутній професійній діяльності.

Навчальна практика студентів факультету менеджменту
Метою навчальної практики «Вступ до фаху» є ознайомлення студентів з особливостями майбутньої професії, її змістом та завданнями управлінської діяльності, роллю керівників різних рівнів в управлінні сучасними підприємствами індустрії обслуговування, особливостями організації підготовки фахівців з туристичного та готельно-ресторанного бізнесу. Разом з тим, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва в рамках навчальної практики для студентів I курсу провели ознайомчу екскурсію  Уманським НУС з метою висвітлення особливостей організації навчальної, науково-дослідницької, самостійної і виховної роботи у ВНЗ, на факультеті менеджменту, на випусковій кафедрі.

Студенти за напрямом підготовки «Туризм» знайомилися з методами та формою проведення екскурсій в музеї університету. Студенти за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа» побували в дегустаційному залі інженерно-технологічного факультету, де отримали цінні знання з виготовлення, зберігання, подачі вина. Як майбутнім управлінцям готельно-ресторанним підприємством дуже цікавим був похід в оранжерею університету, де в натуральному природному середовищі можна було побачити композиції для створення фітодизайну, ландшафтного дизайну, оформлення бенкетних столів.

Навчальна практика студентів факультету менеджменту

Любов Коваленко, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи