30.05.2014 5198

Навчальний онлайн-тренінг «Сучасні методи працевлаштування випускників ВНЗ України»

28 травня 2014 р. координатором Центру професійного розвитку та консультування Світланою Тимчук разом з фахівцями Київського центру «Гуманітарні технології» було проведено навчальний он-лайн тренінг «Сучасні методи працевлаштування випускників ВНЗ України» для випускників факультету менеджменту.

Попередньо студенти випускових курсів були протестовані на комп’ютерному комплексі «Профкар'єра», за допомогою якого можна визначити кар'єрне орієнтування молоді, сприяння працевлаштуванню випускників університету, перспективи особистого й професійного зростання молодих фахівців та ефективної взаємодії студентів і роботодавців.

На тренінгу розглядались такі основні питання:

• Роз’яснення результатів тестування.
  • Основні умови працевлаштування.
  • Заповнення резюме: проблеми та основні показники.

Фахівці Центру «Гуманітарні технології» надали консультації всім присутнім студентам, які вже раніше працевлаштовувались. Також були обговорені основні проблеми процесу працевлаштування.

Світлана Тимчук, координатор центру професійного розвитку

та консультування УНУС